13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Me 11 vota pro dhe 1 kundër Kuvendi i Mitrovicës Veriore merr vendim për hapjen e urës kryesore të Ibrit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kuvendi komunal i Mitrovicês Veriore ka marrë vendim për hapjen e urës së Ibrit për qarkullimin e automjeteve, raporton Veriu.info.

Me 11 pro dhe një kundër asamblistët e Mitrovicës Veriore kanë marrë këtë vendim para pak minutash.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë