17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

‘Mbylleni gojën’, Xhaka shënon dhe ‘hesht’ kritikët në Zvicër

- Advertisement -

Granit Xhaka ka shënuar gol kundër Anodrrës.

- Advertisement -

Xhaka shënoi në minutën e 84-të për 2 me 0.

Ai festoi me gishtin tek hunda, duke sinjalizuar kritikët e tij të heshtin.

- Advertisement -

Ja pamjet nga goli i tij – VIDEO.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -