3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Marrdhëniet me Amerikën nuk janë prishë, mos i citoni politikanët serbë

Nga Viktor Buzhala

- Advertisement -

Postimi i plote në Facebook:

Pos qe eshte mungese totale e patriotizmit me thane qe na jane prishe marrdheniet me Ameriken dhe Serbisë i jane ndreqe, tu i citu politikanet serbe, eshte edhe e neveritshme. Kfilluni, se Amerika ka investu shume ne kete vend per me e braktise. Aq me teper kur jemi ndoshta demokracia e vetme ne rajon. Une i besoj vetem atyre qe i citojne politikanet amerikanë.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -