fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Marin Mema ndërpret transmetimin e emisionit të tij

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Emisioni “Gjurmë Shqiptare” do të ndërpresë transmetimin e tij përkohësisht.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Marin Mema në një postim në “Facebook”.

Gazetari investigativ ka njoftuar se për shkak të Kampionatit Botëror, emisioni i tij “Gjurmë Shqiptare” do të ndërpresë transmetimin deri në datën 24 dhjetor.

- Advertisement -

Ndër të tjera ai u shpreh se për të nuk do të ishte një periudhë pushimi, por do të punonte që të sillte tema të forta. Marini nuk harroi të falenderonte edhe publikun për mbështetjen e tyre.

- Advertisement -

Të fundit

Çfarë do të thotë “magnituda” dhe “intensiteti” i tërmetit?

Madhësia dhe intensiteti i një tërmeti janë dy koncepte që shpesh ngatërrohen. Magnituda e tërmetit përcaktohet nga vlera e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -