10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Lutet Spahiu: Ishalla nuk çmenden televizionet në Kosovë me e shfaqë prapë filmin “Nëntori i Dytë”

- Advertisement -

Në prag të festës së 28 Nëntorit, analisti kontravers, z.Nexhmedin Spahiu ka një lutje dhe ajo është si në vijim:

- Advertisement -

“Ishalla nuk çmenden serish televizionet në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni e me shfaqë për 28 Nëntor filmin “Nëntori i dytë”. Propagandë enveriste në dekadën e tretë të shekullit 21 i sajuar mbi gënjeshtra të paskrupullta në kundërshtim me faktet historike.”

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -