15.2 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Lulzim Hetemi demanton raportimet se KFOR-i e urdhëroi të largohet nga objekti i Komunës

- Advertisement -

Kryetari i Komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi ka reaguar pas raportimeve që KFOR-i i ka dhënë urdhër për largimin e tij nga objekti i Komunës.

- Advertisement -

Hetemi përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ky raportim është i pavërtetë.

“Lajmi i publikuar në portalin ‘Paparaci’ se mua më ka urdhëruar KFOR-i të largohem nga Komuna apo të më nxjerrin me forcë është totalisht i pavërtetë. Ftoj publikun e gjerë të Republikës që të informohen vetëm nga lajmet e konfirmuara e zyrtare dhe të mos bien pre e lajmeve të rreme.” – ka shkruar Hetemi.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -