-5.8 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 18:50

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik reagon ashpër

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi.

- Advertisement -

Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në Instagram.

Mozzik iu drejtua ashpër reperes duke i thënë se në çdo rast ajo është duke e përdorur vajzën e tyre Hanën si ‘armë’ për tu viktimizuar dhe të nxjerrë veten si të pafajshme.

“Njeriu viktimizohet me shpresën që pastrohet e lirohet nga faji apo diçka tjetër” shkruan Mozzik.

Më poshtë mund t’i gjeni postimet e plota të reperit.

Të fundit

Të tjera nga rubrika