9.5C
Pristina
3 Mars, 2021 - 12:34

lncident mes shqiptarëve e serbëve në Graçanicë, dyshohet se ka të pIagosur

Në orët e vona të natës dyshohet se ka patur sherr mes shqiptarëve e serbëve në Graçanicë.

Burimet e Indeksonline bëjnë të ditur se nga përIeshja mes dy grupeve ka edhe të pIagosur.

Nuk dihet ende se cila ka qenë arsyeja e përIeshjes dhe me çfarë bilanci ka përfunduar ky sh err.

Të fundit

Të tjera nga rubrika