fbpx
-3.9 C
Pristina
E diel, 5 Shkurt, 2023

LIVE: Shaqiriiiiii, Zvicra kalon në epërsi ndaj Serbisë, shënon Xherdan Shaqiri

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Zvicra e zhvillon sonte ndeshjen ndaj Serbisë, e vlefshme për Kampionatin Botëror.

Xherdan Shaqiri ka shënuar në minutën e 20 për ta shtangur eshe kësaj radhe Serbinë.

- Advertisement -

Një fitore ose barazim eventual, me kusht që Kameruni nuk e mposht Brazilin do të mjaftonte për Zvicrën për t’u kualifikuar në mesin e 16 kombëtareve më të mira në botë.

Tashmë Zvicra ka 6 pikë dhe e lë Serbinë në vend të fundit.

- Advertisement -

Të fundit

30-vjeçari bjen nga kati i 10-të i ndërtesës ku po punonte, arrestohet pronari i kompanisë

Dita e sotme e punës nuk doli të jetë e zakonshme si çdo ditë tjetër. I riu R.Rr., 30-vjeçar,...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -