3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Lirohet pak nafta, publikohen çmimet e derivateve për sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) ka caktuar çmimet për shitjen e derivateve të naftës për 24 orët e ardhshme.

Sipas vendimit shihet se çmimi i naftës është zbritur për një cent.

- Advertisement -

Këto çmime vlejnë nga ora 10:00 e ditës së sotme.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -