19.3 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022
- Advertisement -

Lirohet nafta, lajmi i mirë vije nga ministria

Lirohet pak nafta, këto janë çmimet e derivateve për 24 orë

- Advertisement -

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin për çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme.

Siç njofton ministria, çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës është si në vijim.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -