11.6 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Limaj: Do mbahem mend se e kam nxjerr Kosovën prej lloçit

Fatmir Limaj – Kryetari i Nismës Socialdemokrate, ka thënë se në politikë do të mbahet mend që të ndihen krenarë nipërit dhe mbesat e tij.

- Advertisement -

Limaj në Politiko, i pyetur se për çka do të mbahet mend, ai tha për projektet madhore që i ka bërë për Kosovën, raporton Gazeta10.

“Qysh more për çka? Paj, ta kam nxjerrë Kosovën prej lloçit, t’i kam ndërtu autostradat, projekte madhore të paimagjinueshme në këtë vend, revulucion infrastrukturor e zhvillimor të këtij vendi”, ka thënë ai.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -