15.2 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

“Ligjërues: Rahman Jashari. Tema: ‘Gu, gu pici gu’”, Xhevdet Pozhari tallet me kreun e SBASHK-ut

- Advertisement -

Partia opozitare, AAK e Ramush Haradinajt, dje ka orgnizuar një tryezë për gjendjen në arsim dhe me fokus vendimin e MASHT-it për librat, e ku mori pjesë edhe kreu i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj.

- Advertisement -

Kjo ka bërë që analisti Xhevdet Pozhari të tallet me Jasharajn, ku përmes një postimi në Facebook shkruan se ky i fundit ishte në rolin e ligjëruesit me temën “Gu, gu pici gu”, shkruan AlbanianEducation.net.

Postimi i plotë i Pozharit:

- Advertisement -

Aktiviteti më serioz gjatë kësaj jave i opozitës ishte tryeza e organizuar sot nga AAK për arsimin dhe librat.

Sesioni 1
Ligjërues: Rahman Jashari. Tema: “Gu, gu pici gu”
Sesioni 2
Ligjërues: Pal Lekaj. Tema: “Feminiorja”
Moderator: Ramush Haradinaj
Procesverbal: Bekë Berisha

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -