fbpx
0 C
Pristina
E enjte, 26 Janar, 2023

Liberta Spahiu plublikon një foto të ngrohtë me FIori Mumajesin: M’faIni se pak jena vonu

Duhet Lexuar

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu ka publikuar një fotografi me këngëtarin Flori Mumajesi.

Ata shihen pranë bredhit dhe Liberta sipër fotografisë ka shkruar “Mfalni se pak jena vonu, Me foto te bredhi”.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Shokohet qytetari: Vitin e kaluar kishte paguar 247 euro tatim, këtë vit do të paguajë 856.98 euro

Vlerësimi i ri i pronave të paluajtshme nga Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka ndikuar që të ngritet...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -