15.1 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Lë pas katër fëmijë, vdes drenicasi, familja në gjendje të rëndë ekonomike

Pas një sëmundje të rëndë, dje ka ndërruar jetë në moshe të re, Mehmet Syla nga fshati Shtuticë i Komunës se Drenasit, shkruan portali rajoni.org.

- Advertisement -

Pas vdekjes se tij, Mehmeti ka lënë gruan dhe 4 fëmijët në kushtë të rënda financiare, andaj edhe lutën të gjithë ta ndihmojnë familjen Mehmeti e cila pas tragjedise se ndodhur nuk po mundet të perballoj kushtet.

Kushdo qe ka mundësi të ndihmoj familjen e tij, kontaktoni në këtë numer: +38344836467

NJOFTIMI i plotë;
Me datë 16.09.2022 u nda nga jeta në një moshë të re bashkëfshatari ynë MEHMET SYLA.
Ai la pas vete gruan dhe 4 fëmijë.
Pasi që vuante nga një sëmundje e rëndë, i ndjeri nuk kishe mundësi për të punuar prej një kohe të gjatë dhe tani familja e tij gjinden në gjendje të rëndë financiare,prandaj:
LUSIM të gjithë bashkëfshatarët tanë posaqërisht mërgimtarët e fshatit SHTUTICË ta ndihmojmë familjen e Mehmetit e cila pas tragjedis qe ju ndodhi duhet te përballet edhe me kushtet e rënda ekonomike .
Kushdo qe keni mundësi të ndihmoni familjen e tij kontaktoni në këtë numer: +38344836467

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -