-5.5 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 21:58

LDK gjen shpëtimin për këto zgjedhje, iu bashkohet Fero

Gani Geci ka bërë një postim në rrjetin e tij social Facebook ku është parë së bashku me reperin e njohur kosovar, Feron

- Advertisement -

Fero si duket do ta përkrahë LDK-në për këto zgjedhje, derisa një koleg i tij sot, Mozzik bëri të ditur se do ta mbështesë PDK-në.

Gani Geci është takuar sot me Feron dhe disa artistë tjerë nga Gjilani.

“Përshëndetje nga Gjilani bashkë me Feron ,edhe artistët e rinjë të gjithë me LDK,” ka shkruar Geci në Facebook.

Ndryshe, zgjedhjet e jashtëzakonshme në Kosovë do të mbahen më 14 shkurt.

Të fundit

Të tjera nga rubrika