20.7 C
Pristina
Monday, August 8, 2022

Laura Fazliu kualifikohet në gjysmëfinale të Lojërave Mesdhetare, triumfon ndaj xhudistes kroate

Laura Fazliu e ka siguruar një vend për në gjysmëfinale të Lojërvae Mesdhetare në xhudo.

Xhudusitja jonë mposhti kroaten, Iva Oberan në kateogrinë -63 kilogram.

Laura me një gabim të kundërshtares dhe një hedhje fantastike fiton duelin ndaj xhudistes kroate.

Të fundit
Lajme të lidhura