fbpx
0.7 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Lajmi i hidhur për Skenderajin, vdes ish ushtari i UÇK’së

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Sot, ka ndërruar jetë, Hazir Bajra nga fshati Ternovë i Komunës së Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e Muratit e kanë dhënë, Agron Kajtazi, përmes rrjetit social “facebook”.

Haziri ishtë ish ushtar i UÇK’së i cili kishtë marrë pjesë në operacionin “Shigjeta” në Pashtrik.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë;

Na paska lënë në këtë botë të rrejshme, kushëriri Hazir Bajra.
Luftëtari i operacionit “Shigjeta” në Pashtrik.
E la jetën e mirë, për çlirimin e Atedheut.
Shpirti ytë bëftë dritë.
Ngushëllime familjes dhe gjithë bashkëluftëtarëve.

- Advertisement -

Të fundit

Stresi: Gruaja e huaj nuk përmendet, Vedati bëri një gjest të pahijshëm

Stresit duket se i kanë penguar komentet e Vedatit për ish-gruan e tij. Ai është shprehur se një gjë e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -