fbpx
-0.4 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Lajmi i fundit: Nuk kalon projektligji për Trustin

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Sapo është votuar projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit për Fondet Pensionale të Kosovës (lejimi i tërheqjes së 30-përqindëshit nga Trusti) raporton Kosova ime.

Në bazë të njoftimit të kryekuvendarit Glauk Konjufca, 55 vota ishin kundër dhe vetëm 42 ishin pro./Kosova ime

- Advertisement -

Të fundit

“A e ka Kurti gati letrën e dorëheqjes?” – kjo është përgjigjia e Kusari-Lila

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë se kryeministri Albin Kurti nuk e ka ndërmend të dorëhiqet,...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -