fbpx
-2.5 C
Pristina
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

LAJMI I FUNDIT: Kurti sot udhëton për në Bruksel, nesër takohet me Vuçiqin

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nesër do të udhëtoj për në Bruksel ku dhe do të takohet me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq.

Këtë e ka konfirmuar për Reporterin, zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu.

“Kryeministri Kurti udhëton sot për në Bruksel, ndërkaq takimi ndërmjet kryeministrit Kurti dhe z. Vuciq është konfirmuar për nesër, ditë e hënë”, tha Kryeziu.

- Advertisement -

Të fundit

Malo tregom si ekipi shqiptar arrriti të nxirrte nga rrënojat fëmijën 4-vjeç

Grei Malo, një pjestar i ekipit shqiptar të kërkim shpëtimit që ndodhet në Turqi, ka rrëfyer për Euronews Albania...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -