13.4 C
Pristina
Monday, May 27, 2024

Lajm i mirë: Gjenden dy nxënësit nga Peja që u raportuan se humbën

- Advertisement -

Dy fëmijë të moshës 10 vjeçare, Diar dhe Deni Kelmendi, nxënës të shkollës “Vaso Pashë Shkodrani” nga Peja janë gjetur shëndosh e mirë, pasi më herët u raportua se kanë humbur.

- Advertisement -

Nëna e tyre, Ardiana Kelmendi kishte njoftuar se fëmijët pas përfundimit të mësimit dhe daljes nga shkolla nuk ishin kthyer në shtëpi.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -