22.7 C
Pristina
Wednesday, July 24, 2024

Lajm i hidhur: Vdes ish ushtari i UÇK-së nga Skenderaj!

- Advertisement -

Ka vdekur ish ushtari i UÇK-së nga fshati Kosterrc i Skenderajt, Feta Dervishi, shkruan portali rajoni.org.

- Advertisement -

I ndjeri në kohën kur vendi kishte nevojë për mbrotje dhe çlirim, ai bashkë me shumë bashkëluftëtarë veshen uniformën e UÇK-së

Përmes një postimi në rrjetin social “facebook” familjarët kanë njoftuar se varrimi do të bëhet sot në ora 14:00 ne varrezat e fshatit Kosterc.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -