7 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Lajm i dhimbshem për familjen Muji u vdes vajza në moshë të re

- Advertisement -

Lajmin për ndarjen e saj nga jeta e kanë bërë publik familjarët e saj të cilet gjithashtu kanë treguar se për kohen e varrimit ju njoftojmë me kohë.

- Advertisement -

Ky është njoftimi i familjarëve:

Me pikëllim të thellë njoftojmë farefisin, miqtë, dashamirët, shokët dhe shoqet, se sot ndërroi jetë më e dashura jonë, vajza, motra, mbesa, shoqja, Blediona (Behar) Muji.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -