7.7 C
Pristina
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Labinot Tahiri thirrje Kurtit: Armatoseni popullatën tonë sepse serbët e Veriut i ke të armatosur

Ish-deputeti i Republikës, Labinot Tahiri ka bërë thirrje për unitet dhe mbështetje për kryeministrin, Albin Kurti.

Tahiri ka shpërndarë artikullin e mediave beogradase ; “Me urdhër të Vuçiqit, ushtra serbe “nritët në nivel gatishmërie”

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -