fbpx
1.7 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

l tha FIorian Markut ‘Ta ha gurrmazin’, Roberto Bakaj zbuIon kërcënimet dhe sherrin mes tyre

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Disa kohë më parë në rrjetin social Tik Tok është bërë virale një video e vëllezërve Bakaj, Roberto dhe Amarildo, të cilët kanë kërcënuar publikisht kolegun e tyre Florian Marku.

Boksierët të cilët gëzojnë famëe në Gjermani, i janë drejtuar Florianit me fjalë të rënda, e ndër të tjera e kanë ftuar në ndeshje, madje thanë dhe se ‘do t`ia hanin gurmazin’.

Por çfarë ndodhi në të vërtetë?

- Advertisement -

Roberto Bakaj, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ të moderatores Ester Bylyku, ku rrëfeu gjithçka.

Pjesë nga biseda..

Ester Bylyku: Është kuptuar nga shqiptarët që mes vëllezërve Bakaj dhe Florian Markut ka inate personale. Ju i i keni thënë që ‘do t`i hani gurrmazin’. Çfarë ka mes jush?

Roberto Bakaj: Ne personalisht nuk kemi asnjë inat me Florianin, ai nuk e di. Por besoj që jo.

- Advertisement -

Ne jemi sportistë, dhe ndonjëherë ndodhin edhe gabimet.

Të gjithë gabojmë por rëndësi ka ta kuptojmë.

Ne jemi shqiptar dhe unë nuk do të ndeshem kurrë me një shqiptar tjetër në ring./oranews.tv

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Parlamenti Evropian mirëpret apIikimin e Kosovës për anëtarësim në BE

Në raportin për Kosovën të Parlamentit Evropian mirëpritet aplikimi i vendit për anëtarësim në Bashkimin Evropian dhe cilësohet se...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -