fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Ky është Liridoni, ish-kampioni i boksit, që u vra në Gjermani

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Sipas trajnerit të tij, Ralf Markert, ai së fundmi ishte rikthyer sërish boksit, pas një shkëputjeje pasi kishte hyrë në rrugë të gabuara, me shokë mashtrues, dorgë, madje dhe burg.

“Pas burgut ai erdhi tek unë për stërvitje sepse donte të provonte boksin përsëri. Ai premtoi se nuk do të bënte më asgjë të paligjshme” tha trajneri.

- Advertisement -

Sipas Bild, në natën e ndërrimit të viteve, rreth orës 06:00 në Hafnerplatz, Liridon B. ka pasur një debat të dhunshëm me shokun e tij Andreas M. 23 vjeç, gjithashtu rekord droge. Ish-boksieri goditi me thikë në pjesën e sipërme të trupit, duke e pIagosur rëndë.

Më pas dhe Liridon B. mori goditje me thikë. Se çfarë ndodhi atje, ende është e paqartë. Kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

- Advertisement -

Të fundit

A është e rrezikshme të pish kafe me stomakun bosh?

Shumë njerëzve u pëlqen të pinë kafe në mëngjes. Megjithatë, disa të tjerë pohojnë se pirja e kafesë me...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -