30.3 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Ky është i dashuri i ri i Dua Lipës

- Advertisement -

Në foto duket dora e Dua Lipës duke mbajtur një polaroid ku shihet ajo duke qeshur me partnerin.

- Advertisement -

Kjo është hera e parë që të dy shfaqen bashkë në rrjete sociale dhe bëjnë publike lidhjen e tyre.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -