23.4 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Ky është i dashuri i ri i Dua Lipës

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në foto duket dora e Dua Lipës duke mbajtur një polaroid ku shihet ajo duke qeshur me partnerin.

Kjo është hera e parë që të dy shfaqen bashkë në rrjete sociale dhe bëjnë publike lidhjen e tyre.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Familja Susuri i jep lamtumirën e fundit 46-vjeçarit që u gjet pa shenja jete, dyshohet se kreu vetëvrasje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur natën e 4 qershorit në fshatin Vlashnje në Prizren ku një burrë 46-vjeçar...

Më shumë