fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Ky është 31 vjeçari që u vra me armë zjarri jashtë IokaIit në Prizren, erdhi nga Franca për të festuar Vitin e Ri

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Ky është Visart Cengu, 31 vjeçari i cili u vra me armë zjarri në orët e para të mëgjesit të sotëm jashtë një lokali në Prizren.

Mësohet se i riu jetonte në Francë ndërsa ishte kthyer në vendlindje për të festuar vitin e ri.

- Advertisement -

Autori i vrasjes dyshohet të jetë pronari i lokalit Dibran Hoxhaj, i njohur ndryshe si ‘Kobra’.

Gjithçka mendohet të ketë ndodhur pas konfliktimit fizik mes Hoxhajt dhe tre të rinjve nga Kukësi.

- Advertisement -

Të fundit

Deputeti i VV-së: Haradinaj, partneri i parë i Zajednicës

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba ka shpërndarë një postim të ish-kryeministrit Ramush Haradina, duke thënë se ai është...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -