fbpx
-1.7 C
Pristina
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Ky është 31 vjeçari nga Kukësi që u privua nga jeta në Prizren, kishte ardhur nga Franca

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Ky është Visart Cengu, 31 vjeçari i cili u privua nga jeta me armë zjarri në orët e para të mëgjesit të sotëm jashtë një lokali në Prizren.Mësohet se i riu jetonte në Francë ndërsa ishte kthyer në vendlindje për të festuar vitin e ri.

Autori i vrasjes dyshohet të jetë pronari i lokalit Dibran Hoxhaj, i njohur ndryshe si ‘Kobra’.

- Advertisement -

Gjithçka mendohet të ketë ndodhur pas konfliktimit fizik mes Hoxhajt dhe tre të rinjve nga Kukësi në njërin nga lokalet e natës në Prizren.

- Advertisement -

Të fundit

Nxirret nga rrënojat me cigare në gojë, s’e heq as pas insistimit të shpëtimtarëve

Turqia është goditur të hënën nga një tërmet shkatërrimtar që ka lënë mijëra të vdekur, mijëra të pastrehë dhe...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -