fbpx
0.3 C
Pristina
E shtunë, 28 Janar, 2023

Kuzhinieri afrikan: Ishallah gjej nuse shqiptare, dua Dhurata Dorën në dasmë

Duhet Lexuar

Kuzhinieri afrikan Cheikh Sadi, është shprehur se dëshiron që të gjej nuse shqiptare.

I ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ai tha ndër të tjera se do të donte që në dasmë të kishte këngëtare Dhurata Dorën.

- Advertisement -

Ndër të tjera ai shtoi se nuk ka komunikuar asnjëherë me këtë të fundit.

“Do doja të kisha një të dashur shqiptar. Do doja të kisha këngëtare në dasëm Dhurata Dorën.D Dora është e preferuara ime. Nuk i kam shkruar. Pres që të bëhëm dhe pak i famshëm që të më kthejë përgjigje.”- tha ai.

- Advertisement -

Të fundit

12 mijë pula u groposën në Skenderaj: Fermeri që ‘u mor në qafë’ nga vërshimet [VIDEO]

Fermerit Liridon Geci nga fshati Llaushë i Skënderajt, vërshimet i kanë shkaktuar dëme të mëdha materiale, përcjell portali Rajoni.org. Atij...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -