fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Kurti me foton e Shaqirit e Xhakës: Serbia nuk kalon. Urime Zvicrës

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Zvicra e ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër ndaj Serbisë për herë të dytë radhazi dhe për herë të dytë radhazi e eliminoi Serbinë.

Helvetikët triumfuan 3:2 ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në 1/8 e finales së Kupës së Botës.

- Advertisement -

Pas fitores dhe kualifikimit të Zvicrës nuk ka munguar as reagimi i kryeministrit të Republikës së Kosovës, Albin Kurtit.

“Serbia nuk kalon. Urime Zvicrës!”, shkroi Kurti në profilin e tij zyrtar në Facebook.

- Advertisement -

Të fundit

Grabiten kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga tërmeti, arrestohen nga Policia turke

Pas fatkeqësisë së tërmetit, një grup personash kanë grabitur kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -