16.1 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Kurti i cakërron gotat me Ramush Haradinajn në GIIogjan

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po qëndron sot në Gllogjan me rastin e 25 vjetori të Epopesë së Dukagjinit.

Ai është pritur në kullë nga kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, me të cilin kanë ngritur edhe një dolli me nga një gotë raki.

- Advertisement -

Kreu i Qeverisë së Kosovës Albin Kurit ka mbajtur edhe një fjalim në organizimin e bërë në Gllogjan, ku e ka përmendur Ramush Haradinajn.

Pasi i është referuar “z. Ramush Hradinaj”, Kurti ka bërë një buzëqeshje të lehtë dhe pastaj është duartrokitur nga të pranishmit.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë