17.8 C
Pristina
Tuesday, June 28, 2022

Kujt po i çon ‘selam’ Frashër Krasniqi i PSD-së?

Një prej figurave kryesore të PSD-së, Frashër Krasniqi, i cili u arrestua të enjten për pengim të zyrtarëve policor në përpjekjen e Policisë së Kosovës për arrestimin e Dardan Molliqajt, sot ka publikuar një fotografi ku shihet teksa merret me punë fshati.

Krasniqi ka përçuar një mesazh politik, përmes një fjale të urtë popullore që “birat e gardhit dhe fjalët e hallkut s’mshelen kurrë”.

Anëtari i PSD-së ka thënë se me rëndësi po e thurin gardhin ngadalë.

“Thojnë “birat e gardhit dhe fjalët e hallkut s’mshelen kurrë”. Por me rëndësi që gardhin po e thurim 😉 Kadal-kadal por sigurt!”, ka shkruar ai.

Të fundit
Lajme të lidhura