19.3 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022
- Advertisement -

“Kryetari modest” i Podujevës: M’i kanë vjedh votat bre vëIIa

Ish-kandidati i NISMA-s për kryetar të Podujevës, Xhemajl Hasani, i bërë viral pas një interviste në Klan Kosova se vozit një veturë “modeste”, Ferrari”, ka folur edhe një herë për veturat e tij dhe garën zgjedhore në emisionin “Klan O Bus”.

- Advertisement -

Hasani, i pyetur për numrin e votave të marra, tha “m’i kanë vjedh bre vëlla”.

Ndërsa për “Ferrarin modest”, Hasani tha se e ka thënë për shkak se ka dashur t’i qetësojë gjakrat mes VV-së e LDK-së në Podujevë aso kohe.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -