16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Krushqit ndalen në autostradën “Ibrahim Rugova” dhe ia hedhin valles (VIDEO)

Jemi në sezonën e dasmave. Shumë çifte preferojnë muajt e verës për ta organizuar dasmën e tyre.

Këtë verë janë organizuar shumë dasma me shumë të ftuar, ku pa dyshim atmosfera nuk ka munguar.

- Advertisement -

Por, krushqit e një dasme janë ndalur në autostradën “Ibrahim Rugova” dhe ia kanë hedhur valles.

Video:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -