fbpx
2.2 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Krim i rëndë brenda QKUK, dyshohet se një grua shtatzënë është vrarë nga burri i saj

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një person raportohet se ka vrarë bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Mbi 7 vetura të Policisë janë në vendin e ngjarjes, derisa patrullat e Policisë po shtohen.

- Advertisement -

Të fundit

Mediat në Serbi në ekstazë pas deklaratave të Presidentit të Kroacisë për Kosovën

Pas deklaratave të Presidentit të Kroacisë Zoran Milanoviq se Kosova ka qenë pjesë e Serbisë dhe se është aneksuar...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -