2.9C
Pristina
6 Mars, 2021 - 05:44

KQZ tregon vendin dhe kohën ku do të votojë Valdete Daka

KQZ ka njoftuar se kryetarja e këtij komisioni, Valdete Daka do të votojë në orën 07:00 të mëngjesit.

Daka do të votojë në qendrën e votimit në Fakultetin Teknik të Prishtinës.

Pas votimit, ajo do të jap deklaratë për media.

Të fundit

Të tjera nga rubrika