15.8C
Pristina
27 Shkurt, 2021 - 16:42

Kosovare Asllani si Cristiano Ronaldo, het-trik brenda tre minutave me Realin

Kosovare Asllani po shkëlqen me fanellën e Real Madridit.

Ajo ka realizuar tre gola në ndeshjen që Real Madridi e fitoi 3-1 kundër Valencias.
Ajo kompletoi het-trikun brenda tre minutave, duke shënuar gol në minutën e 67’, 68’ dhe 80’.

Goli i parë nga gjuajtja e lirë ishte si dikur kur shënonte Cristiano Ronaldo, derisa goli i dytë ishte gjithashtu i bukur, realizoi parabolë.

Për më shumë shikoni golat më poshtë…

Të fundit

Të tjera nga rubrika