17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Kosova – Zvicra, publikohen formacionet zyrtare

- Advertisement -

Kombëtarja e Kosovës do të zhvillojë sonte ndeshjen ndaj Zvicrës, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

- Advertisement -

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim prej orës 20:45.

Kur ka mbetur edhe pak më shumë se një orë deri te fillimi i ndeshjes, tashmë janë bërë të ditura formacionet.

- Advertisement -

Formacionet zyrtare:

Kujtojmë se sonte do të jetë përballja e parë zyrtare mes Kosovës dhe Zvicrës.

- Advertisement -

Kosova është e pesta dhe e parafundit në Grupin I me 3 pikë, teksa Zvicra prin me 10 pikë.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -