8.1 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

Komunikimi i tensionuar, zbulohet çka i tha Konjufca-Kurtit sot në Kuvend

Një komunikim i tensionuar në mes të kryeministrit Albin Kurti dhe kryetarit të Kuvendit, Glauk Konjufca, sot në Kuvend, u bë viral.

Madje aty u vërejt situatë e tensionuar.

- Advertisement -

Burime të Gazeta Blic bëjnë të ditur se Konjufca i ka thënë se është ai që e udhëheq seancën dhe ka kërkuar që Kurti mos t’i përzihet.

“Mos mu përziej ti mu këtu. Unë e udhëheq seancën, jo ti”, mësohet t’i ketë thënë Konjufca-Kurtit.

Më poshtë mund ta shihni videon.

- Advertisement -

VIDEO

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -