28.3 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

Kohë më parë, Bekë Berisha për Vladimir Putinin: Të ishte më i ri veshët në dorë ia kisha dhënë

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha jo rrallë herë ka tërhequr vëmendjen e publikut me deklaratat e tij shkruan Kosova ime.

Berisha pati dhënë një deklaratë interesante.

Në emisionin ‘Wake UP’ në Top Channel, Berisha ka thënë se sikur Putini të ishte më i ri, do t’ia jepte veshët në dorë.

“Nëse krahasohem me Putinin, ai është i vjetër, sepse sikur të ishte më i ri, ia kisha dhënë veshët në dorë, e kisha rreh shuplaka.

Putinin nuk e shoh si pretendent apo si një person që mundet me garu me mua.

Pra, nuk e llogariti fare, jo si njeri, por është rus dhe unë personalisht rusët nuk i parapëlqej”, ka thënë Berisha./Kosova ime

- Advertisement -

VIDEO

Të fundit
Lajme të lidhura