7.5 C
Pristina
24 Shtator, 2021 - 01:32

Koha kur Cima hynte në fushë me pushkë në ndeshjen e futbollit

Sot ndërroi jetë aktori i njohur kosovar, Rasim Thaçi-Cima.

Ai gjatë jetës së tij kishte dhuruar spektakël dhe i kishte bërë njerëzit të qeshte me veprimet e tij.

Në një ndeshje miqësore mes Estradës kosovare dhe Yjeve të Futbollit në vitin 2000, Cima kishte hyrë në fushë me një pushkë duke bërë veprime qesharake.

I gjithë stadiumi brohoriste emrin e aktori.

Shikone VIDEON

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese