fbpx
-1.3 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

“Kobra” në gjak me 70 familje, rrëfimi i tij për çka u bë pishman

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Dibran Hoxhaj i njohur me nofkën “Kobra” është i dyshuari kryesor për vrasjen e 31 vjeçarit shqiptar Visart Cengu.

Hoxhaj i njohur për jetën e tij super luksoze dhe problemeve me drejtësinë, zakonisht shfaqej nëpër emisione televizive me 25 truproja.

- Advertisement -

I ftuar në emisionin “Sui Generis” ai kishte ardhur i vetëm.

Teska ka rrëfyer për jetën e tij personale, “Kobra” ka bërë të ditur se është bërë pishman për shumë gjëra.

I pyetur nëse ka kërkuar falje për gjërat që ka bërë, Hoxhaj tha “po” dhe se është penduar.

“Kam kërkuar falje, edhe jam penduar. Nuk mburrem me atë që dikush është lënduar nga unë, nuk kanë qenë veprime të qëllimshme. Por kur dikush të del para me pistoletë, unë nuk mund të dal ta pres me daulle. U kërkoj falje edhe personave që nuk kanë bërë ankesë në polici. Ka raste që dikush nuk e ka pranuar faljen time. Janë 70 familje që jam si në gjak”, tregoi Dibrani.

- Advertisement -

Por jo vetëm për veprat e tij Kobra është pishman, ka dhe gjëra tjera që deklaroi se i sillen në mendje.

- Advertisement -

Të fundit

HeIIbanianz, shqiptarët që po ‘tmerrojnë’ britanikët: S’ka poIicë që i ndalon

Gangsterët shqiptarë të veshur me Balaclava që përdorin automatikë kanë pushtuar rrugët e Londrës, duke shkaktuar britanikët. Një artikull i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -