fbpx
0.3 C
Pristina
E shtunë, 28 Janar, 2023

Klikoi në një link, gruas nga Vushtrria i mbyllen rrjetet sociale

Duhet Lexuar

Një grua nga Vushtrria ka raportuar në polici se nga një link të cilin e ka hapur i janë bllokuar të gjithë adresat në rrjete sociale.

Sipas policisë zyrtarët policorë janë duke u marr me rastin dhe janë duke vazhduar hetimet për këtë rast.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se në rrjetin social nga një link të cilin e ka hapur i janë bllokuar të gjitha adresat në rrjete sociale. Me rast janë duke u marrë zyrtarët përkatës të kësaj natyre. Rasti është duke u hetuar”, njofton policia.

- Advertisement -

Të fundit

Vijojnë suImet në SHBA, tre të vrarë

Tre persona u vranë dhe katër të tjerë u plagosën nga të shtënat me armë në Kaliforni të shtunën...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -