fbpx
-1.7 C
Pristina
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Kjo është shuma marramendëse për fituesin e “Big Brother VIP Kosova”

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Reality-show “Big Brother VIP Kosova” ka nisur transmetimin për herë të parë sonte nen moderimin e Alaudin Hamitit dhe aktores Jonida Vokshi, teksa përkrah tyre do të jenë opinionistët, Olti Curri dhe Afërdita Paqarada.

Kujtojmë se edicioni i parë i “Big Brother VIP Albania” që u transmetua vitin e kaluar në Shqipëri, shuma për fituesin e këtij reality show ishte 100 mijë euro.

- Advertisement -

Ndërsa, shpërblimi për fituesin e këtij sezoni të “Big Brother VIP Kosova” do të jetë 200 mijë euro.

Çmim ky më i madhi i dhënë ndonjëherë në rajon në kësi lloj formati.

Deri më tani janë bërë të ditur emrat e shtatë banorëve, ku mes tyre është edhe një çift.

- Advertisement -

Të fundit

Nxirret nga rrënojat me cigare në gojë, s’e heq as pas insistimit të shpëtimtarëve

Turqia është goditur të hënën nga një tërmet shkatërrimtar që ka lënë mijëra të vdekur, mijëra të pastrehë dhe...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -