5.7C
Pristina
5 Mars, 2021 - 02:34

Kjo është shqiptarja që erdhi nga Italia e po kërkon burrë

Nuk kanë fund sk*ndalet në emisionin Perputhen ne Top Channel, pas Teas dhe Andit, eshte Antonela Berisha, vajza shkodrane qe erdhi posacerisht nga Italia per te gjetur burre personazhi i ri qe i dalin te pal.arat.

Sipas burimeve te ”televizioni24” te konfirmuara nga shume shqiptare qe banojne ne Milano, kane vertetuar qe bukuroshja bjonde ne fakt nuk eshte nje stiliste e mirefillte, por nje esk.orte!

Prej shume vitesh Antonela ka qene pjese e siteve te ndryshme ku per pagesa te majme shkon me meshkuj italiane dhe jo vetem. Ka qene pand.emia ajo qe ka bllokuar ‘punen’ e bukuroshes qe shkonte si esk.orte.

Mosha e saj tashme jo e re si dikur duket sikur nuk po i jep me klintet qe donte, dhe fama e Perputhen e ka bere ate te vije te ‘rinovohet’. Sipas burimeve Antonela nuk ka punuar vetem ne MIlano por dhe Rumani dhe Hungari.

Të fundit

Të tjera nga rubrika