8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Kjo është infermierja që e rrahu të moshuaren mizorisht

Infermieria që dyshohet se rrahu brutaIisht të moshuarën në shtëpinë e pleqve në Pejë është Aurona Pelaj nga fshati Novosellë i Pejës, e cila tashmë është arrestuar.

- Advertisement -

Policia në Pejë ka konfirmuar se dy punonjëset e shtëpisë së pleqve “Orenda” janë arrestuar në lidhje me rastin e sulmit fizik ndaj të moshuarës në Pejë.

Sipas Policisë, është arrestuar e dyshuara që shihet duke sulmuar fizikisht të moshuarën dhe punëtorja kryesore e shtëpisë së pleqve ku ka ndodhur rasti.

Rasti ka nxitur reagime të shumta menjëherë pas publikimit në rrjetet sociale të mërkurën.

Çnjerëzore, del një video e motrave medicinale duke rrahur një paciente diku në Pejë

- Advertisement -

Çfarë thotë kryetari i Pejës Gazmend Muhaxheri për rrahjen e të moshuarës

Këta janë pronarët e shtëpisë së pleqve ku u sulmua e moshuara

- Advertisement -

 

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -