fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Kjo është gjendja e 11 vjeçarit që mbeti i pIagosur në Shtërpcë, flet nëna e tij

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Të premten në Shtërpcë janë plagosur dy të rinj, shtetas të Republikës së Kosovës.

Stefan Stojanoviq 11 vjeç dhe Milan Stojanoviq 21 vjeç.

Ata kanë marrë trajtim mjekësor dhe tani gjendja e tyre është e mirë.

- Advertisement -

Këtë e ka konfirmuar nëna e Stefanit, Zorica Stojanoviq, e cila ka folur për “telegraf.rs”.

Ajo ka treguar se Zorani ndihet më mirë dhe se po e merr terapinë e nevojshme.

Ndihet mirë dhe po merr terapi, tani ishin edhe gazetarët dhe kryetari Dalibor. Aty ishin edhe disa persona të tjerë, por nuk ua di emrat.

E kanë filluar terapinë, nuk e di kur do të na lënë nesër apo pasnesër, tani për tani është më mirë.

- Advertisement -

Gjithçka e ka duruar heroikisht, kur vijnë kamerat emocionohet, është i vogël, por shpresoj që trauma të kalojë pas pak” ka thënë ajo për “telegraf.rs”.

- Advertisement -

Të fundit

Çfarë do të thotë “magnituda” dhe “intensiteti” i tërmetit?

Madhësia dhe intensiteti i një tërmeti janë dy koncepte që shpesh ngatërrohen. Magnituda e tërmetit përcaktohet nga vlera e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -