fbpx
-0.7 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

“Kishte dal për të blerë gjëra ushqimore”, dalin detaje të reja nga vrasja makabre në Gjinokologji

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një grua ka mbetur e vdekur në oborrin e QKUK’së, para repartit te Gjinekologjisë. Dyshohet se është vrarë nga burri i saj. Raportohet se gruaja ishte shtatzënë.

Policia ka konfirmjar rastin- sipas tyre viktima është 35-vjeçe. Burime brenda Gjinekologjisë kane treguar se e ndjera ishte e shtrirë në këtë repart.

- Advertisement -

Burimet nga QKUK-ja bëjnë me dije për Sinjalin se bëhet fjalë për Hamide Magashin, 35-vjeçare, nga fshati Llugagji i Lipjanit.

Sipas ketyre burimeve ajo kishte dalur deri te kioskat në oborrin e QKUK’së për të blerë gjëra ushqimore.

Aty e kishte takuar ish-bashkëshortin e saj i cili e vrau me armë zjarri.

Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës, e moshës 35 vjeçe.

- Advertisement -

Të fundit

Andi Bushati befason me deklaratën për Asociacionin: Me këtë do të thotë të përgatisësh një luftë të ardhshme!

Edhe analisti shqiptar, Andi Bushati është përfshirë në dikustimet lidhur me formimin e Asociacionit. Bushati përmes një postimin në Facebook...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -