11 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Kimete Berisha ia rëndit llojet e frizurave ministres Nagavci: Kjo me ndal grevën në arsim jo

Opinionistja Kimete Berisha, ka reaguar për situatën me grevën në arsim, duke e kritikuar ministren Arbërie Nagavci.

Berisha mendon se ministrja Nagavci nuk është e aftë ta ndalojë grevën, pasi sipas saj “preokopim” mbetet frizura dhe dukja e saj.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

Një qëndrim – një frizurë.

Arbërie Nagavci, u bë tebdil.

- Advertisement -

Në njërin portal u bën thirrje mësimdhënësve ta ndërprejnë grevën – me frizurë boby – të shkurta;

– Në tjetrin portal me flokë të gjata me dredha;

– në portalin e tretë, frizurën fenir.

- Advertisement -

– Në portalin e katërt – me punxhë.

– Me një rast i fluturojnë shishkat sikur ndodhet me hundë para ventilatorit.

Kjo me ndal grevën në arsim jo, po ishalla po bëhet rehat me frizurë.

P.S. Në anën tjetër, Kryeministri po e pengon Serbinë të bëj gabime. Po ndërhyh në gabimet e armikut.

Serbisë, po ia zbulon planin ‘sekret’ për sulm ndaj Kosovës.

Qeveri e trentë.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -